MME

Молоко, м’ясо, енергія

Нове покоління силосної кукурудзи для найвищої продуктивності

ММЕ (Молоко-м’ясо-енергія) вирізняє нові покращені сорти силосної кукурудзи ЗААТБАУ ЛІНЦ, які були виведені спеціально за вимогами австрійських підприємств, що вирощують силосну кукурудзу.

Кілька років тому в селекційній станції з кукурудзи в Шьонерінгу у власно розробленій програмі були відібрані гібриди силосної кукурудзи для європейського ринку. Результат – нове покоління сортів, які за своїми показниками задають новий стандарт відповідності до силосної кукурудзи.

Нове покоління силосної кукурудзи являє собою помітний ривок в багатьох напрямках для австрійських підприємств, що займаються розведенням ВРХ (як на молоко так і на м’ясо) і позначається абревіатурою ММЕ (молоко-м’ясо-енергія).

ММЕ-генетика поряд з абсолютними топ-врожаями демонструє оптимізацію за найважливішими показниками силосної кукурудзи.

 

Jugendentwicklung

Висока інтенсивність розвитку та холодостійкість є фірмовими знаками генетики кукурудзи MME. Багато площ під силосною кукурудзою знаходяться за межами сприятливих для вирощування регіонів, де швидкий стартовий розвиток є також перевагою для боротьби з бур’янами.

Pflanzengesundheit

Здорова листкова маса забезпечує низький рівень шкідливих мікроорганізмів у зібраному врожаї, які погіршують якість силосу. Накопичення крохмалю є можливим лише завдяки хорошій ремонтантності (Stay-green) та неперевершеному здоров’ю листя рослин.

Standfestigkeit

Екстремальні погодні явища показали, що потужні ММЕ силосні гібриди попри інтенсивний розвиток є еталоном стійкості до вилягання. Виняткова стійкість до вилягання з низьким ступенем лігніфікації структурної речовини сприяють підвищенню перетравності клітковини.

Stay-green

Здатність рослин залишатися довгий час зеленими є обов’язковою для силосної кукурудзи. Асиміляція аж до часу збирання підтримує високий вміст цукрів та допомагає зберігати майже ідеальний для силосу рівень. Подовжений час для збирання врожаю дає змогу перечекати періоди негоди.

Pflanzenverdaulichkeit

Вже багато років проводяться дослідження перетравності клітковини гібридів силосної кукурудзи. Поряд зі звичайним періодом дослідження у 48 годин, вивчають засвоюваність нейтрально-детергентної клітковини (НДК) протягом 24 годин. Тут відмінність у вибраній генетиці стає ще більш очевидною, що значно збільшує цінність основного корму. Вимога для сортів ММЕ – на 2% вища за середню перетравність НДК, а на практиці це має велике значення.

Stärkeertrag

Звичайно, всі гібриди силосної кукурудзи з відміткою ММЕ перевіряють на продуктивність зерна кукурудзи та чи здатні вони забезпечити відповідний вихід крохмалю з гектара. Якщо ви хочете відповідно збільшити ще концентрацію енергії у таких гібридах, цього можна доволі просто досягти регулюванням висоти зрізу під час скошування кукурудзи.

Pansenstabile Stärke

Для того, щоб мати змогу згодовувати худобі раціони з високою часткою кукурудзяного силосу, частина крохмалю із зерна має бути стабільною в рубці. Гібриди нової генерації ММЕ мають більшу частку стабільного в рубці крохмалю, ніж зубовидна кукурудза. Це допомагає у складанні раціонів, є енергетично ефективнішим та запобігає витісненню основних кормів з раціону.

Trockenmasseertrag

Офіційна перевірка силосних гібридів, проведена в різних країнах, ще раз це підтверджує та показує хорошу адаптаційну толерантність та стресостійкість гібридів.