OPTIPLUS

ЗААТБАУ ЛІНЦ стандартно проводить інкрустацію насіння препаратом OPTIPLUS для всіх сортів кукурудзи. Це забезпечує комплексний захист насіння:

  • ПРОТРУЮВАННЯ ФУНГІЦИДАМИ
    проти грибів і хвороб на сходах
  • МІКРОЕЛЕМЕНТИ
    для кращого росту кореня, більшої різноманітності і стресостійкості
  • РЕПЕЛЕНТИ
    в якості захисту від поїдання птахами

OPTIPLUS – комплексний захист насіння кукурудзи

Разом зі звичним протруюванням фунгіцидами проти грибів і хвороб насіння кукурудзи додатково обробляють мікроелементами.

OPTIPLUS, крім того, містить репелент від птахів. Насіння, яке проростає, у такий спосіб захищене від поїдання птахами (особливо ефективний проти ворон, фазанів і голубів), не завдаючи шкоди птахам.

Мікроелементи, як говорить сама назва, потрібні лише в незначних кількостях, але є незамінними для росту. Достатнє забезпечення мікроелементами підвищує вітальність рослин, покращує їх стресостійкість і стійкість до хвороб. Завдяки нанесенню мікроелементів безпосередньо на насіння вони доступні одразу після його проростання.

 

Зокрема, в прохолодні фази, важливо забезпечити росток мікроелементами в максимально безпосередній близькості, відповідно, вони дуже важливі для розвитку молодих рослин. Мікроелементи стимулюють розвиток кореня.

Що своєю чергою вирішальним чином покращує поглинання вологи в посушливі періоди. Що сильніше фактори стресу (холод, спека, посуха, застійна волога) діють на рослину, то більшими є переваги в урожайності порівняно з непротруєним варіантом.

ЗАВДЯКИ OPTIPLUS МОЖЕ БУТИ ПОВНІСТЮ ВИЧЕРПАНИЙ ВИСОКИЙ ПОТЕНЦІАЛ УРОЖАЙНОСТІ НАШИХ СОРТІВ КУКУРУДЗИ – ЗВЕРТАЙТУ УВАГУ НА ЕТИКЕТКУ І ЗАЗНАЧЕННЯ OPTIPLUS!