Перевірка якості

Все отримане насіння проходить суворий контроль якості. Перевірка насіння починається ще з поставки врожаю і завершується перевіреним на державному рівні сертифікованим насінням.

Доробка насіння

Насіннєві центри компанії представлені у Леондінгу та Гайнбергу (Верхня Австрія), а також Нойхофі (Бургенланд) щороку приймають близько 50.000 т насіння, яке тут зберігають, очищують, протруюють і готують до сертифікації. Технічне оснащення пристосоване для доробки насіння всіх видів зернових, кукурудзи, олійних і бобових культур, кормових і сидератів, а також для підготовки сумішей насіння.

Якість насіння не терпить жодних компромісів

Кожну поставку насіння перевіряють щонайменше двічі на наявність домішок, після чого вимірюють натуру зерна в кг/гл і вологість. Під час очищення постійно відбирають проби для перевірки на чистоту і домішки. Крім того, автоматичний пробовідбірник постійно відбирає проби для сертифікації в Агентстві охорони здоров’я та продовольчої безпеки (AGES). Ці зразки перевіряють на чистоту, домішки, масу тисячі насінин, схожість і здоров’я – залежно від обробки досліджують різні хвороби. Після сертифікації насіння протруюють і пакують, після чого перевіряють в рамках вибіркового контролю. Всі закупівлі так само перевіряють на якість.

Всередині компанії ми дотримуємось суворих директив, щоб забезпечити якнайкращу якість.

 

Менеджмент якості

Для нас це само собою зрозуміла річ, постійно покращувати якість власної продукції і підвищувати її надійність. Важливою основою для цього служить сертифікація за міжнародними стандартами. Таким чином, ми можемо надати велику кількість необхідних сертифікатів на рівні продукції чи місцевості.

Прагнення забезпечити клієнта найкращим було і є основою успіху SAATBAU PROBSTDORFER.